5x社区免费视频5xsq5

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Informacja o zasadach udostępniania i korzystania z elementów identyfikacji marki LOTOS

W celu umożliwienia podmiotom zewnętrznym na korzystanie z Elementów Identyfikacji Marki LOTOS, Grupa LOTOS S.A. wprowadziła ujednolicone zasady udostępniania i korzystania z Elementów Identyfikacji Marki LOTOS.

Grupa LOTOS S.A. jest właścicielem nazwy, znaku firmowego LOTOS, nazwy i znaków produktów oraz elementów identyfikacji marki LOTOS, zwanych dalej Elementami identyfikacji, które podlegają ochronie prawnej.

Używanie bez zgody Grupy LOTOS S.A. Elementów identyfikacji pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Grupa LOTOS S.A. może udzielić podmiotom zewnętrznym, które spełniają warunki określone w Regulaminie pisemnego zezwolenia na wykorzystanie Elementów identyfikacji

Grupa LOTOS S.A. wydaje podmiotom zewnętrznym zezwolenie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przesłanego na adres:
Grupa LOTOS S.A.
Biuro Marketingu
5x社区免费视频5xsq5ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk

Regulamin dotyczący wykorzystywania elementów identyfikacji marki LOTOS przez podmioty zewnętrzne

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki ubiegania się o wydanie zezwolenia na wykorzystanie Elementów identyfikacji marki LOTOS (zwanych dalej Elementami identyfikacji) i określa zasady wykorzystania Elementów identyfikacji przez podmioty zewnętrzne, które wykażą uzasadnioną i prawnie dozwoloną potrzebę wykorzystania Elementów wraz ze szczegółowym opisem proponowanych pól eksploatacji (miejsce/sposób użycia Elementu).
 2. Elementami identyfikacji są: nazwa, znak firmowy LOTOS, nazwa i znaki produktów Grupy LOTOS S.A. oraz wszelkie inne oznaczenia prawnie chronione, jak również nośniki, na których widnieją oznaczenia Grupy LOTOS S.A.
 3. Grupa LOTOS S.A. wydaje nieodpłatnie Zezwolenie na wykorzystanie Elementów identyfikacji po dostarczeniu przez podmiot zewnętrzny Wniosku o wydanie Zezwolenia (stanowiącego ofertę) do siedziby Grupy LOTOS S.A. oraz po pozytywnym rozpatrzeniu Wniosku.
 4. Warunkiem rozpoczęcia procesu rozpatrywania wniosku jest podanie numeru umowy/zlecenia dotyczącego współpracy z Grupą LOTOS lub spółką z Grupy Kapitałowej LOTOS.
 5. Podmiot zewnętrzny uzyskuje prawo do wykorzystania Elementów na warunkach opisanych w Zezwoleniu, w szczególności na określonych polach eksploatacji oraz w określonym czasie.
 6. Pisemny Wniosek wraz z pisemnym Zezwoleniem stanowią łącznie umowę licencyjną, o której mowa w art. 163 ustawy Prawo własności przemysłowej. W wypadku, gdy warunki wykorzystania Elementów określone w Zezwoleniu różnią się od propozycji zawartych we Wniosku podmiot, na którego rzecz udzielone zostało Zezwolenie, jest zobowiązany do jego pisemnej akceptacji bądź na kopii Zezwolenia, bądź w osobnym dokumencie. Obowiązywanie Zezwolenia uzależnione jest od przekazania akceptacji Grupie LOTOS S.A.
 7. Zezwolenie jest wydawane indywidualnie i nie może być zbyte, użyczone lub przeniesione na rzecz innego podmiotu pod jakimkolwiek tytułem prawnym.
 8. Otrzymujący Zezwolenie jest zobowiązany do prawidłowej reprodukcji Elementów identyfikacji, a w szczególności do stosowania się do aktualnych zasad identyfikacji marki LOTOS.
 9. Wykorzystanie przez podmiot zewnętrzny Elementów identyfikacji do celów innych niż wyszczególnionych w Zezwoleniu jest zabronione i stanowi naruszenie warunków Zezwolenia.
 10. Podmiot zewnętrzny zobowiązany jest do przedłożenia do akceptacji projektu, w którym wykorzystany będzie Element identyfikacji oraz do dostarczenia dokumentacji ukazującej sposób wykorzystania Elementu identyfikacji (materiały / publikacje).
 11. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w wykorzystywaniu Elementu identyfikacji Grupa LOTOS S.A. może cofnąć Zezwolenie w każdym czasie i żądać natychmiastowego zaprzestania wykorzystywania Elementu identyfikacji przez podmiot zewnętrzny.
 12. W przypadku naruszenia przez podmiot zewnętrzny postanowień Regulaminu lub wydanego zezwolenia powodujących wyrządzenie szkody Grupie LOTOS S.A. lub osobie trzeciej podmiot zewnętrzny zobowiązany jest do naprawienia szkody oraz zaspokojenia roszczeń Grupy LOTOS S.A. lub osoby trzeciej.
 13. Grupa LOTOS S.A. nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystywania przez podmiot zewnętrzny Elementów identyfikacji, w szczególności za jakiekolwiek szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe w wyniku korzystania z Elementów w sposób sprzeczny z Regulaminem i wydanym Zezwoleniem.
 14. Grupa LOTOS S.A. zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w dowolnym czasie.
 15. W sprawach nie uregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie odpowiednie przepisy prawa.
Wniosek o wydanie zezwolenia na wykorzystanie elementu identyfikacji marki LOTOS
538prom我们不生产搬运工-5x社区免费视频5xsq5 52va我爱tvhaose01-5x社区免费视频5xsq5 52我爱haose01在线观看-5x社区免费视频5xsq5 538pr0m视频我不是搬运工-5x社区免费视频5xsq5 538prom精品视频在线播放-5x社区免费视频5xsq5 brazzers7201080-5x社区免费视频5xsq5 66segui视频观看在线播放-5x社区免费视频5xsq5 88titlnam88迷情校园-5x社区免费视频5xsq5 88titlnaman88乱图-5x社区免费视频5xsq5 91pr备用网址chinese-5x社区免费视频5xsq5 91备用网址发布chinese-5x社区免费视频5xsq5 91prno720lu在线视频-5x社区免费视频5xsq5 91网址chinesehome-5x社区免费视频5xsq5 92午夜理论第1000集app-5x社区免费视频5xsq5 china未成年xvidios-5x社区免费视频5xsq5 chaopeng97免费的女人-5x社区免费视频5xsq5 cijilu123永不失效地址-5x社区免费视频5xsq5 sepapa888在线观看视频-5x社区免费视频5xsq5 caopron免费视频在线日韩-5x社区免费视频5xsq5 19gancom免费在线视频-5x社区免费视频5xsq5 10000部拍拍拍免费视频c-5x社区免费视频5xsq5 sepapa999在线观看视频-5x社区免费视频5xsq5 haodiaocao这里只精品-5x社区免费视频5xsq5 luluhei在线视频24小时-5x社区免费视频5xsq5 ww98bbeecom的新地址-5x社区免费视频5xsq5 sssssssssss日本免费-5x社区免费视频5xsq5 jizjizjiz日本在线观看-5x社区免费视频5xsq5 idolnoana在线观看全部-5x社区免费视频5xsq5 rrrrrrrrrr免费你懂得-5x社区免费视频5xsq5 kkkk4444con免费观看-5x社区免费视频5xsq5